Elemző Konzulens

A MOTIMENT CSAPATA ELEMZŐ KONZULENS MUNKATÁRSAT KERES

Folyamatosan bővülő ügyfélkörünk és a megbízások számának növekedése miatt keresünk elemző konzulenst a csapatunkba.

Rólunk:

  • Fiatalos, rendkívül innovatív és dinamikusan fejlődő cég vagyunk;
  • Fontos számunkra az egymás iránti tisztelet és a lojalitás;
  • Őszinte, direkt, néha konfrontációtól sem mentes, de emberi kommunikációt folytatunk;
  • Nagy dolgokat viszünk véghez, értéket teremtünk kemény munkával;
  • Ügyfélkörünk: nagy, multinacionális cégek.

Főbb feladatok, munkák:

  • MOTIMENT módszertan elsajátítása;
  • Elemzői folyamatok menedzselése, konzultációk a megbízókkal;
  • Eredmények értelmezése, elemzése, finomhangolása a programozói és elemző asszisztensi csapatunkkal;
  • Eredmények bemutatása, egyeztetése a megbízókkal;
  • Projekt ütemezés kezelése;
  • MOTIMENT módszertan bemutatása partnereknek és Ügyfeleknek.

Elvárt végzettség, szükséges tapasztalat:

  • Egyetemi / főiskolai végzettség;
  • A Microsoft Office alapos ismerete, különösen az Excel magabiztos alkalmazása;
  • Önállóság a munkavégzésben, később a saját területét érintő döntésekben is.

Elvárt készségek, képességek:

  • Gyors tanulási képesség és a tanultak gyors gyakorlati alkalmazása;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Elemző látásmód;
  • Rendszerszemlélet;
  • Problémamegoldó hozzáállás;
  • Eredmény-orientáltság;
  • Precizitás;
  • Angol vagy német nyelv alapszintű kommunikációs és kutatásokhoz szükséges ismerete.

Munkavégzés helye és kezdete:

  • Budapest, a Déli pályaudvarnál (jó közlekedéssel);
  • azonnali kezdés a kiválasztást követően;
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés.

Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, küldd el nekünk pályázati anyagodat a következő e-mail címre: cv@motiment.com

Az e-mail tartalmazza:

  • a fényképes önéletrajzodat,
  • bruttó bérigényedet,
  • néhány gondolatot, hogy miért szeretnél nálunk junior elemző konzulensként dolgozni.

KERESSEN MINKET!