KARRIER - Értékesítés támogató munkatárs

Értékesítés támogató munkatársat keres a MOTIMENT csapata

Sales csapat erősítéséhez keresünk új munkatársat.

Rólunk:

  • fiatalos, rendkívül innovatív csapat vagyunk;
  • fontos az egymás iránti tisztelet, és lojalitás;
  • őszinte, direkt, néha konfrontációtól sem mentes, de emberi kommunikációt folytatunk;
  • nagy dolgokat viszünk véghez, értéket teremtünk kemény munkával,
  • ügyfélkörünk: multinacionális cégek.

Főbb feladatok, munkák:

  • sales csapat és a sales vezető munkájának támogatása;
  • információgyűjtés, rendszerezés és elemzés;
  • tárgyalások szakmai előkészítése, időpontok egyeztetése;
  • marketing események szervezése;
  • kapcsolattartás a marketing csapattal.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség, és szervezőkészség;
  • Microsoft Office magabiztos használata;
  • precizitás, megbízhatóság, problémamegoldó hozzáállás;
  • önállóság, talpraesettség.

Munkavégzés helye, kezdete és tartama:

  • Budapest, XI. kerület (jó közlekedéssel);
  • azonnali kezdés a kiválasztást követően;
  • 8 órás teljes munkaidőben;
  • határozatlan idejű munkaszerződéssel;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit nyújtunk:

  • hosszú távon stabil munkalehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • folyamatos szakmai fejlődés;
  • betekintés a multinacionális cégek részére történő értékesítés folyamatába.

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el nekünk pályázati anyagodat a következő e-mail címre: cv@motiment.com

Az e-mail tartalmazza:

  • a fényképes önéletrajzodat;
  • motivációs leveledet;
  • bruttó bérigényed.

Felhívjuk a figyelmet, hogy csak hiánytalan pályázati dokumentációt tudunk kezelni.